56. Anders Loman (1879-1953)

Olja på duk, figurer på landsväg. Signerad och daterad 1919. (106x100)

Varunr 149690

18 Maj 2014

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK 1 300 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

1 300 SEK2014-05-17 13:21
1 200 SEK2014-05-17 15:34
150 SEK2014-05-16 22:17
100 SEK Startpris

2014-05-18 Stadsauktion, Söndag 18 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms