57. Axel Fridell (1894-1935)

Etsning, stående naken modell. Signerad i plåten. Inramad. (18x12)

Varunr 149721

18 Maj 2014

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 1 400 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

1 300 SEK2014-05-18 11:26
1 200 SEK2014-05-16 16:30
1 100 SEK2014-05-16 12:28
1 000 SEK2014-05-16 09:48
100 SEK Startpris

2014-05-18 Stadsauktion, Söndag 18 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms