59. Einar Norelius (1900-1984)

Litografi, "Havstroll". Signerad och otydligt daterad. Inramad. (28x27)

Varunr 149741

18 Maj 2014

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 375 SEK4 00 SEK5 00 SEK

375 SEK2014-05-18 12:00
350 SEK2014-05-16 09:00
275 SEK2014-05-17 19:31
100 SEK Startpris

2014-05-18 Stadsauktion, Söndag 18 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms