18. Ljusstakar ett par, Empire, 1800-talets första hälft

Förgylld mässing. Med rik dekor av lagerkransar och blomslingor. Tidigare elektrifierade. (H.27)

Varunr 152533

3 Augusti 2014

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 5 200 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

5 200 SEK2014-08-03 11:25
5 100 SEK2014-08-03 10:56
3 100 SEK2014-08-02 13:04
2 200 SEK2014-08-01 10:25
2 100 SEK2014-08-01 10:01
450 SEK2014-07-31 12:15
400 SEK2014-07-31 09:47
175 SEK2014-07-30 22:37
175 SEK2014-07-31 00:58
125 SEK2014-07-30 21:34
100 SEK2014-07-30 20:37
100 SEK Startpris

2014-08-03 Stadsauktion, Söndag den 3 augusti 12:00, Borlänge

Visning lördag 11-14:00 söndag 10-12:00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms