19. Saltkar ett par, porfyr, 18/1900-tal

Bandad form. Fotring i nysilver, stämplad C.R.C. Med skedar i silver. Något kantnötta. (D.6,5)

Varunr 152710

3 Augusti 2014

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 7 500 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

5 800 SEK2014-08-03 11:39
5 700 SEK2014-08-03 11:42
3 300 SEK2014-08-03 10:53
2 000 SEK2014-08-02 20:53
1 900 SEK2014-08-02 10:37
1 500 SEK2014-08-02 19:28
1 100 SEK2014-07-31 21:18
550 SEK2014-07-30 22:38
500 SEK2014-07-30 18:33
175 SEK2014-07-30 21:32
125 SEK2014-07-30 21:11
100 SEK Startpris

2014-08-03 Stadsauktion, Söndag den 3 augusti 12:00, Borlänge

Visning lördag 11-14:00 söndag 10-12:00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms