2. Handknuten matta, Kazak, semi-antik

Daterad. Slitage, skador. (138x254)

Varunr 152470

3 Augusti 2014

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 1 800 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

1 800 SEK2014-08-03 11:57
1 700 SEK2014-08-03 11:51
1 600 SEK2014-08-03 11:40
900 SEK2014-07-31 22:51
100 SEK Startpris

2014-08-03 Stadsauktion, Söndag den 3 augusti 12:00, Borlänge

Visning lördag 11-14:00 söndag 10-12:00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms