23. Smörask i porfyr, Empire, 1800-talets första hälft

Facetterad form. Klotformad lockknopp. Locket med lagningar, asken med naggar och ytskada. (D.13)

Varunr 152221

3 Augusti 2014

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK 4 500 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

3 600 SEK2014-08-03 10:19
3 500 SEK2014-08-03 11:03
3 300 SEK2014-08-02 19:48
2 800 SEK2014-08-02 20:50
1 300 SEK2014-08-01 20:46
1 000 SEK2014-07-31 23:01
600 SEK2014-07-31 01:20
150 SEK2014-07-30 21:33
125 SEK2014-07-30 20:10
100 SEK2014-07-30 19:10
100 SEK Startpris

2014-08-03 Stadsauktion, Söndag den 3 augusti 12:00, Borlänge

Visning lördag 11-14:00 söndag 10-12:00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms