29. Dubbelpipigt slaglåsgevär, 1800-tal

Bleck med graverad dekor av blomslingor. Piporna med heltäckande etsad dekor. Kolven med skuret bockhuvud. Smärre slitage. (L.119)

Varunr 152950

3 Augusti 2014

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 5 200 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

5 100 SEK2014-08-03 11:59
5 000 SEK2014-08-03 08:46
4 500 SEK2014-08-02 21:10
3 100 SEK2014-08-01 18:41
2 500 SEK2014-07-31 20:24
1 700 SEK2014-07-31 14:09
225 SEK2014-07-30 21:39
100 SEK2014-07-30 21:11
100 SEK Startpris

2014-08-03 Stadsauktion, Söndag den 3 augusti 12:00, Borlänge

Visning lördag 11-14:00 söndag 10-12:00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms