31. Stig Borglind (1892-1965)

Etsning, "Sommarlandskap från Svärdsjö". Signerad. Inramad. (22,5x32)

Varunr 152952

3 Augusti 2014

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 600 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

600 SEK2014-08-02 11:04
550 SEK2014-08-02 22:17
450 SEK2014-08-01 11:50
425 SEK2014-08-01 20:23
100 SEK Startpris

2014-08-03 Stadsauktion, Söndag den 3 augusti 12:00, Borlänge

Visning lördag 11-14:00 söndag 10-12:00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms