32. Väggpendyl, Empire, 1800-talets början

Bronserad och förgylld. Med dekor av lyra och gripar. Nedre glaset med målning. Nedre glas med spricka. Dekorlagningar. (H.85)

Varunr 153076

3 Augusti 2014

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 1 200 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

1 200 SEK2014-08-02 20:56
1 100 SEK2014-07-31 15:26
650 SEK2014-07-31 14:09
100 SEK Startpris

2014-08-03 Stadsauktion, Söndag den 3 augusti 12:00, Borlänge

Visning lördag 11-14:00 söndag 10-12:00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms