35. Handknuten matta, Manchester-kashan, semi-antik

Slitage, äldre lagningar. (330x405)

Varunr 153355

3 Augusti 2014

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 4 200 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

4 100 SEK2014-08-03 11:55
4 000 SEK2014-08-03 11:44
3 600 SEK2014-08-03 10:32
1 400 SEK2014-08-03 00:13
1 200 SEK2014-08-02 11:36
800 SEK2014-07-31 23:02
325 SEK2014-08-01 10:27
100 SEK Startpris

2014-08-03 Stadsauktion, Söndag den 3 augusti 12:00, Borlänge

Visning lördag 11-14:00 söndag 10-12:00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms