42. Väggpendyl, Gustaviansk-stil, 1800-talets slut

Bronserad och förgylld. Med dekor av kolonner, urnor och girlanger. Dekorlagningar. (H.90)

Varunr 152875

3 Augusti 2014

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK 1 200 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

1 200 SEK2014-08-03 10:38
1 100 SEK2014-08-02 20:47
750 SEK2014-08-03 09:46
500 SEK2014-07-31 14:10
100 SEK Startpris

2014-08-03 Stadsauktion, Söndag den 3 augusti 12:00, Borlänge

Visning lördag 11-14:00 söndag 10-12:00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms