44. Figurin i porslin, troligen Tyskland, 1800-talets första hälft

Man med druvklase och skära. Stämplad i underglasyrblått. En arm med lagning, retuscher. (H.15)

Varunr 152601

3 Augusti 2014

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 325 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

325 SEK2014-08-02 20:51
300 SEK2014-07-31 16:02
100 SEK Startpris

2014-08-03 Stadsauktion, Söndag den 3 augusti 12:00, Borlänge

Visning lördag 11-14:00 söndag 10-12:00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms