6. Handknuten matta, Turkiet, daterad 63

Slitage och fläckar. (118x199)

Varunr 152474

3 Augusti 2014

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 300 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

300 SEK2014-08-03 11:48
275 SEK2014-08-03 09:55
100 SEK Startpris

2014-08-03 Stadsauktion, Söndag den 3 augusti 12:00, Borlänge

Visning lördag 11-14:00 söndag 10-12:00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms