28. Vas, jugend, Josef Ekberg för Gustavsberg, 1914

Med reliefdekor blomster och blad. Signerad. Krackeleringar. (Höjd 41)

Varunr 166151

8 Mars 2015 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 6 200 SEK6 00 SEK7 00 SEK

6 200 SEK2015-03-08 00:19
6 000 SEK2015-03-07 19:26
4 200 SEK2015-03-06 21:58
1 800 SEK2015-03-06 13:17
1 500 SEK2015-03-06 13:41
800 SEK2015-03-06 05:42
450 SEK2015-03-05 21:22
250 SEK2015-03-05 22:10
100 SEK2015-03-05 19:10
100 SEK Startpris

2015-03-08 Månadsauktion, Söndag 8 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms