5. Ikon med silverrizza, Ryssland, 1800-tal

Oljemålning på träskiva. Silverrizzan av Ivan Ivanovich Vikhlyaev, Moskva, 1800-talets början. Rizzan med mindre bristningar och mindre bulor. (38x27,5)

Varunr 166149

8 Mars 2015 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 16 000 SEK12 00 SEK13 00 SEK

9 200 SEK2015-03-08 11:58
9 000 SEK2015-03-08 10:25
8 000 SEK2015-03-08 10:45
7 600 SEK2015-03-07 20:27
4 000 SEK2015-03-07 04:36
3 600 SEK2015-03-06 16:41
2 800 SEK2015-03-06 13:33
2 700 SEK2015-03-06 12:44
150 SEK2015-03-05 20:12
100 SEK2015-03-05 19:08
100 SEK Startpris

2015-03-08 Månadsauktion, Söndag 8 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms