17. Herrarmbandsur, Certina, med guldboett

Armband i läder. Bruksslitage, baksida med gravyr. Glaset med repor. (Diameter 35mm)

Varunr 174588

14 Juni 2015 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 1 300 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

1 300 SEK2015-06-12 11:49
1 300 SEK2015-06-14 02:53
1 100 SEK2015-06-13 23:11
700 SEK2015-06-13 20:11
300 SEK2015-06-13 00:06
100 SEK Startpris

2015-06-14 Veckoauktion, Söndag 14 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms