39. Pablo Picasso (1881-1973)

Mapp med ca.70 litografier, "Le Gout du Bonheur". Tryckt hos Carl Schünermann, Bremen, 1970. Numrerad upplaga, detta exemplar med nummer 40. Mindre fläckar, viss färgblödning från omslaget. (Bladstorlek 33x25)

Varunr 174657

2 Augusti 2015 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 20 000 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

14 500 SEK2015-08-02 11:43
14 000 SEK2015-08-01 11:38
12 000 SEK2015-08-01 11:04
9 000 SEK2015-07-31 14:37
5 600 SEK2015-07-31 10:49
3 600 SEK2015-07-30 14:59
100 SEK Startpris

2015-08-02 Månadsauktion, Söndag 2 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms