34. Ljusstakar ett par, Frankrike, Empire, 1800-talets första hälft

Förgylld och svartpatinerad brons. Fot med mindre bulor. (Höjd 28)

Varunr 200435

15 Maj 2016 12:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 5 000 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

3 800 SEK2016-05-15 09:59
3 600 SEK2016-05-15 09:06
2 600 SEK2016-05-15 00:18
1 200 SEK2016-05-12 21:49
150 SEK2016-05-12 22:17
100 SEK Startpris

2016-05-15 Månadsauktion, Söndag 15 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms