17. Lennart Sand (f.1946)

Olja på duk, berguv. Signerad och daterad -02. Ram med förgyllningsbortfall. (63x91)

Varunr 203548

31 Juli 2016 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 5 600 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

4 200 SEK2016-07-31 11:58
4 000 SEK2016-07-31 11:43
3 800 SEK2016-07-29 20:51
2 800 SEK2016-07-30 22:11
1 700 SEK2016-07-30 10:21
1 200 SEK2016-07-28 22:53
150 SEK2016-07-28 19:40
100 SEK2016-07-28 18:55
100 SEK Startpris

2016-07-31 Månadsauktion, Söndag den 31 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms