12. Träskuren och bemålad hund, 1900-talets början

På sockel. Slitage, svansen med skada, torrsprickor. (Längd 55)

Varunr 206184

21 Augusti 2016 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 4 000 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

2 600 SEK2016-08-19 21:25
2 500 SEK2016-08-21 11:46
2 300 SEK2016-08-21 11:45
300 SEK2016-08-19 17:09
200 SEK2016-08-18 21:14
150 SEK2016-08-18 20:59
100 SEK Startpris

2016-08-21 Månadsauktion, Söndag 21 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms