17. Väggfält, Rokoko, 1700-tal

Målat på väv. Delar medföljer. Slitage, skador. (135x150)

Varunr 205896

21 Augusti 2016 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 11 000 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

8 400 SEK2016-08-21 11:57
8 200 SEK2016-08-21 12:04
4 600 SEK2016-08-21 10:13
4 200 SEK2016-08-21 06:52
1 700 SEK2016-08-20 17:22
1 200 SEK2016-08-19 21:28
1 000 SEK2016-08-19 15:35
150 SEK2016-08-18 21:01
100 SEK2016-08-18 20:28
100 SEK Startpris

2016-08-21 Månadsauktion, Söndag 21 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms