2. Lindorm Liljefors (1909-1985)

Olja på pannå, vinterbild med domherrar. Signerad och daterad -51. (26x33,5)

Varunr 206376

21 Augusti 2016 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 7 800 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

7 800 SEK2016-08-21 12:00
7 600 SEK2016-08-21 11:52
1 100 SEK2016-08-20 13:44
800 SEK2016-08-19 10:35
500 SEK2016-08-20 07:39
400 SEK2016-08-19 10:18
150 SEK2016-08-18 22:29
100 SEK2016-08-18 21:26
100 SEK Startpris

2016-08-21 Månadsauktion, Söndag 21 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms