26. Peter Dahl (f.1934)

Färglitografi, barinteriör. Signerad och numrerad. Inramad. (59x43)

Varunr 206342

21 Augusti 2016 12:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 1 100 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

850 SEK2016-08-19 13:11
800 SEK2016-08-20 20:37
600 SEK2016-08-19 12:42
250 SEK2016-08-18 21:17
100 SEK Startpris

2016-08-21 Månadsauktion, Söndag 21 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms