33. Assietter 5st, "Berså", Stig Lindberg för Gustavsberg

Repor, ett med mindre kantnagg. (Diameter 18)

Varunr 205376

21 Augusti 2016 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 850 SEK10 00 SEK11 00 SEK

850 SEK2016-08-20 23:47
800 SEK2016-08-20 21:01
600 SEK2016-08-20 09:20
400 SEK2016-08-19 07:56
350 SEK2016-08-19 04:44
100 SEK2016-08-18 23:12
100 SEK Startpris

2016-08-21 Månadsauktion, Söndag 21 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms