38. Kaffekoppar med fat 6st, "Berså", Stig Lindberg för Gustavsberg

Mindre bruksslitage, en kopp med nagg. (Kopparnas höjd 5, diameter 8)

Varunr 205371

21 Augusti 2016 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 1 500 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

1 500 SEK2016-08-21 08:20
1 400 SEK2016-08-21 11:56
1 200 SEK2016-08-20 09:21
1 100 SEK2016-08-19 06:27
1 000 SEK2016-08-18 23:57
800 SEK2016-08-18 21:43
100 SEK Startpris

2016-08-21 Månadsauktion, Söndag 21 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms