4. Herrarmbandsur, Omega, 1950/60-tal

Mekanisk. Stålboett. Med stålarmband. Glaset med repor. (Diameter 30mm)

Varunr 206209

21 Augusti 2016 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 2 300 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

2 300 SEK2016-08-21 11:26
2 200 SEK2016-08-21 11:54
1 900 SEK2016-08-19 16:21
850 SEK2016-08-20 14:24
750 SEK2016-08-20 13:28
550 SEK2016-08-19 16:44
450 SEK2016-08-19 01:46
400 SEK2016-08-19 14:09
300 SEK2016-08-19 11:39
200 SEK2016-08-18 23:52
150 SEK2016-08-18 20:46
100 SEK2016-08-18 19:16
100 SEK Startpris

2016-08-21 Månadsauktion, Söndag 21 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms