56. Psalmtavla, 1800-tal

Bronserad och svartmålad. Krön och avslut med bevingade figurer. Färgslitage. (Höjd 102, bredd 60)

Varunr 221856

12 Mars 2017 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 2 700 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

2 700 SEK2017-03-12 08:09
2 600 SEK2017-03-11 17:42
2 000 SEK2017-03-09 21:18
1 800 SEK2017-03-09 22:20
550 SEK2017-03-09 19:53
100 SEK Startpris

2017-03-12 Månadsauktion, Söndag 12 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms