45. Pulpetskrin, allmoge, 1800-talets första hälft

Originalmålat. Lock med lagning, färgslitage. (19x15, höjd 10)

Varunr 226302

14 Maj 2017 12:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 4 600 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

4 600 SEK2017-05-14 12:01
4 400 SEK2017-05-14 11:54
2 800 SEK2017-05-14 11:52
2 500 SEK2017-05-13 23:02
550 SEK2017-05-11 22:35
550 SEK2017-05-12 07:15
450 SEK2017-05-12 06:54
350 SEK2017-05-11 21:02
100 SEK2017-05-11 19:53
100 SEK Startpris

2017-05-14 Månadsauktion, Söndag 14 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms