8. Skulptur, Österrike, 1900-talets början

Kallmålad brons. I form av katt. Stämplad "Geschutzt". (Höjd 6, längd 9,5)

Varunr 246165

25 Februari 2018 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 1 300 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

1 300 SEK2018-02-25 10:59
1 200 SEK2018-02-25 11:31
1 000 SEK2018-02-24 23:42
850 SEK2018-02-24 09:19
700 SEK2018-02-24 10:23
400 SEK2018-02-22 22:53
300 SEK2018-02-23 10:53
200 SEK2018-02-22 20:41
200 SEK2018-02-22 20:49
100 SEK2018-02-22 19:59
100 SEK Startpris

2018-02-25 Månadsauktion, Söndag 25 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms