11. Bestickservisdelar, silver, "Gammal Dansk", Cohr, Danmark

Matgafflar 12st, förrättsgafflar 12st, förrättsknivar 12st samt serveringssked. Bruksslitage, repor. (Gafflarnas längd 19,5, vikt exklusive knivar 1092g., knivarnas vikt 480g.)

Varunr 272017

13 Januari 2019 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK 7 200 SEK14 00 SEK15 00 SEK

7 200 SEK2019-01-13 12:00
7 000 SEK2019-01-13 11:58
3 600 SEK2019-01-13 08:23
3 400 SEK2019-01-12 19:11
3 200 SEK2019-01-12 09:43
3 000 SEK2019-01-10 20:51
100 SEK2019-01-10 20:17
100 SEK Startpris

2019-01-13 Månadsauktion, Söndag den 13 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag den kl.11-14.00 Söndag den kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms