197. Ölsejdel i sterlingsilver, England, Birmingham

Konturerad mynning. Dubbla hänklar av horn. Botten med lagning, repor. (Höjd 13, total bredd 23,5)

Varunr 271422

13 Januari 2019 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 850 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

850 SEK2019-01-13 10:56
800 SEK2019-01-13 08:26
600 SEK2019-01-12 22:29
450 SEK2019-01-11 07:39
400 SEK2019-01-10 22:27
100 SEK Startpris

2019-01-13 Månadsauktion, Söndag den 13 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag den kl.11-14.00 Söndag den kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms