41. Kaffeservisdelar, "Golden Sun", Bing & Gröndahl

Kaffekoppar 13st samt kaffefat 14st. Bruksslitage, bl.a. andra sortering, fyra fat med hårt förgyllningsslitage. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 8)

Varunr 272114

13 Januari 2019 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 1 100 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

1 100 SEK2019-01-13 11:22
1 000 SEK2019-01-11 16:06
1 000 SEK2019-01-11 17:13
500 SEK2019-01-10 22:26
200 SEK2019-01-10 22:42
100 SEK2019-01-10 21:40
100 SEK Startpris

2019-01-13 Månadsauktion, Söndag den 13 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag den kl.11-14.00 Söndag den kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms