48. Herrarmbandsur, Omega, Seamaster de ville, automatic

Förgylld stålboett. Armband i läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, glas på repor. (Diameter 35mm)

Varunr 271490

13 Januari 2019 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 3 600 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

3 600 SEK2019-01-10 22:39
3 400 SEK2019-01-11 14:35
3 000 SEK2019-01-10 22:36
150 SEK2019-01-10 20:38
100 SEK2019-01-10 20:15
100 SEK Startpris

2019-01-13 Månadsauktion, Söndag den 13 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag den kl.11-14.00 Söndag den kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms