49. Bestickuppsättning 44 delar, silver, 1862

Otto Wilhelm Kjellberg, Västerås. Matskedar 11st, matgafflar 12st, dessertskedar 11st samt teskedar 10st. Med stämplat monogram. Bruksslitage. (Matskedarnas längd 22, vikt 2817g.)

Varunr 271383

13 Januari 2019 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 7 800 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

7 800 SEK2019-01-10 22:07
7 600 SEK2019-01-13 10:01
6 800 SEK2019-01-10 20:03
6 800 SEK2019-01-10 20:03
100 SEK Startpris

2019-01-13 Månadsauktion, Söndag den 13 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag den kl.11-14.00 Söndag den kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms