517. Servis 23 delar, silver och bakelit, Perstorp, 1950-tal

Coasters 9st med ställ. Fat 6st. Ljusstakar ett par. Serveringsbricka, m.m. Bruksslitage, bl.a. med repor, enstaka nagg. (Brickans längd 42, bredd 29)

Varunr 272193

13 Januari 2019 12:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 5 000 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

5 000 SEK2019-01-13 11:53
4 800 SEK2019-01-13 12:03
4 000 SEK2019-01-13 11:59
3 200 SEK2019-01-13 11:54
2 200 SEK2019-01-13 10:50
1 300 SEK2019-01-10 20:58
500 SEK2019-01-11 10:50
300 SEK2019-01-10 23:50
200 SEK2019-01-10 21:00
100 SEK2019-01-10 20:34
100 SEK Startpris

2019-01-13 Månadsauktion, Söndag den 13 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag den kl.11-14.00 Söndag den kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms