62. Okänd konstnär, 17/1800-tal

Olja på duk, figurscen. Dubblerad duk. Duklagningar, retuscher. Krackeleringar. (80x88)

Varunr 272490

13 Januari 2019 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 1 700 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

1 600 SEK2019-01-13 11:14
1 500 SEK2019-01-13 11:22
950 SEK2019-01-13 10:30
850 SEK2019-01-12 22:54
750 SEK2019-01-12 07:40
500 SEK2019-01-11 18:53
200 SEK2019-01-11 18:17
150 SEK2019-01-10 20:32
150 SEK2019-01-10 21:57
100 SEK Startpris

2019-01-13 Månadsauktion, Söndag den 13 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag den kl.11-14.00 Söndag den kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms