2. Frans Wilhelm Odelmark (1849-1937)

Olja på duk, "Kairo". Signerad. (69x92)

Varunr 273582

3 Februari 2019 12:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 13 500 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

13 500 SEK2019-02-03 12:02
13 000 SEK2019-02-03 11:53
8 600 SEK2019-02-03 02:14
5 200 SEK2019-02-02 11:36
4 000 SEK2019-02-01 20:44
3 200 SEK2019-02-01 16:42
2 200 SEK2019-02-01 14:03
2 100 SEK2019-02-01 13:55
1 000 SEK2019-01-31 19:25
600 SEK2019-01-31 21:00
300 SEK2019-01-31 19:49
100 SEK Startpris

2019-02-03 Månadsauktion, Söndag den 3 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms