40. Einar Norelius (1900-1984)

Akvarell, figurscen. Signerad och daterad 32. Inramad. Blad med fläckar. (28x23)

Varunr 272961

3 Februari 2019 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 3 000 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

2 100 SEK2019-02-03 10:32
2 000 SEK2019-01-31 20:30
1 700 SEK2019-02-02 22:32
1 200 SEK2019-01-31 19:59
100 SEK Startpris

2019-02-03 Månadsauktion, Söndag den 3 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms