29. Kaffe- och teservisdelar, "Mon Amie", Marianne Westman för Rörstrand

Tekoppar med fat 3st, kaffekoppar med fat 6st, assietter 8st samt sockerskål. Bruksslitage, mindre fläckar, en kaffekopp med nagg och spricka. (Kopparnas diameter 7,5-9,5)

Varunr 279334

7 April 2019 12:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 1 500 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

1 500 SEK2019-04-07 11:46
1 400 SEK2019-04-06 12:12
1 300 SEK2019-04-06 18:13
1 100 SEK2019-04-05 14:28
1 000 SEK2019-04-05 12:56
450 SEK2019-04-04 23:02
250 SEK2019-04-04 22:24
150 SEK2019-04-04 20:22
100 SEK2019-04-04 19:14
100 SEK Startpris

2019-04-07 Månadsauktion, Söndag 7 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms