60. Dubbelpipigt slaglåsgevär, 1800-tal

Betsad träkolv med skuren dekor av kronhjort. Bleck med graverad dekor. Pipan stämplad U Rubans. (Längd 121)

Varunr 278270

7 April 2019 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 4 200 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

4 200 SEK2019-04-07 11:48
4 000 SEK2019-04-07 11:14
3 400 SEK2019-04-07 11:33
3 000 SEK2019-04-07 08:25
2 300 SEK2019-04-07 07:39
1 800 SEK2019-04-05 15:34
1 700 SEK2019-04-05 19:54
1 500 SEK2019-04-05 14:59
250 SEK2019-04-05 09:04
150 SEK2019-04-04 22:14
100 SEK2019-04-04 19:30
100 SEK Startpris

2019-04-07 Månadsauktion, Söndag 7 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms