15. Golvlampa, Svend Aage Holm Sörensen, Danmark, 1950-tal

Svartlackad metall och mässing. En ljuspunkt. Färgslitage, skärm med färgretuscher. Skärm med en bula. Strömbrytare saknar plasthölje. (Höjd 150)

Varunr 283492

19 Maj 2019 12:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 30 500 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

30 500 SEK2019-05-19 11:56
30 000 SEK2019-05-19 12:00
6 800 SEK2019-05-19 11:58
5 200 SEK2019-05-18 22:15
5 000 SEK2019-05-18 15:48
2 700 SEK2019-05-18 08:41
2 500 SEK2019-05-17 00:29
950 SEK2019-05-16 23:39
500 SEK2019-05-16 19:56
200 SEK2019-05-16 21:07
100 SEK2019-05-16 19:16
100 SEK Startpris

2019-05-19 Månadsauktion, Söndag 19 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms