175. Carl Forup (1883-1939)

Olja på duk, romantisk scen. Signerad. (129x170)

Varunr 304993

23 Februari 2020 12:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 3 400 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

3 400 SEK2020-02-22 21:28
3 200 SEK2020-02-22 20:57
2 000 SEK2020-02-21 12:59
100 SEK2020-02-21 00:02
100 SEK Startpris

2020-02-23 Månadsauktion, Söndag 23 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms