35. Knotskål, allmoge, 17/1800-tal

Originalmålning. På fötter. En fot saknas, färgslitage, torrsprickor. (Längd 29)

Varunr 305072

23 Februari 2020 12:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 2 400 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

1 600 SEK2020-02-23 11:35
1 500 SEK2020-02-21 13:08
1 300 SEK2020-02-22 13:59
1 100 SEK2020-02-20 18:20
1 000 SEK2020-02-21 09:40
700 SEK2020-02-20 22:31
100 SEK Startpris

2020-02-23 Månadsauktion, Söndag 23 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms