50. Flaska, 1800-talets första del

Gröntonat glas. Påklippt mynning. Repor. (Höjd 29,5)

Varunr 305076

23 Februari 2020 12:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK 1 100 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

1 000 SEK2020-02-23 05:17
1 000 SEK2020-02-23 11:59
900 SEK2020-02-23 11:55
600 SEK2020-02-22 23:20
450 SEK2020-02-22 13:59
400 SEK2020-02-21 21:14
300 SEK2020-02-21 09:45
150 SEK2020-02-21 14:15
100 SEK Startpris

2020-02-23 Månadsauktion, Söndag 23 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms