123. Cocktailglas 12st, silver, Ceson, 1977

Fasetterade stommar. Bruksslitage, smärre repor. (Höjd 9,5, diameter 7, vikt 652g.)

Varunr 311864

26 April 2020 12:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 2 200 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

2 200 SEK2020-04-26 09:18
2 200 SEK2020-04-26 11:20
2 000 SEK2020-04-26 09:58
1 800 SEK2020-04-24 13:51
1 700 SEK2020-04-25 13:54
1 500 SEK2020-04-24 21:01
1 300 SEK2020-04-23 19:23
1 200 SEK2020-04-24 12:39
150 SEK2020-04-24 10:32
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms