139. Shaker i silver, Thune, Norge, 1900-tal

Med kulhamrad dekor. Stämplad. Enstaka småbulor. (Höjd 22, vikt 317g.)

Varunr 311862

26 April 2020 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 1 800 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

1 800 SEK2020-04-26 12:07
1 700 SEK2020-04-26 11:49
1 200 SEK2020-04-26 11:21
950 SEK2020-04-26 11:27
800 SEK2020-04-25 13:57
750 SEK2020-04-24 20:16
650 SEK2020-04-25 04:14
500 SEK2020-04-24 17:39
200 SEK2020-04-23 22:15
150 SEK2020-04-23 22:06
100 SEK2020-04-23 19:09
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms