14. Mårten Andersson (1934-2017)

Grafikmapp, "Italienska trädgårdar". Innehållande 5st litografier samt samt bemålat omslag. Signerade och numrerade. Daterat 1975. (Bladmått 47x37)

Varunr 310658

26 April 2020 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 11 500 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

11 500 SEK2020-04-25 07:16
11 000 SEK2020-04-23 23:32
10 500 SEK2020-04-09 13:44
600 SEK2020-04-23 22:50
500 SEK2020-04-23 20:51
250 SEK2020-04-23 19:13
150 SEK2020-04-23 18:48
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms