155. Flintlåsgevär, 17/1800-tal

Kolv i ek. Detaljer i mässing. Pipa stämplad E. Ammunitionslucka och laddstock saknas. Kolv med skador och sprickor. En skruv saknas, bleck med skada. (Längd 127)

Varunr 310888

26 April 2020 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 1 100 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

900 SEK2020-04-26 10:22
850 SEK2020-04-24 22:49
750 SEK2020-04-25 19:25
500 SEK2020-04-24 08:29
450 SEK2020-04-24 20:57
150 SEK2020-04-24 16:42
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms