16. Kask, Preussen, 1800-tal

Dekor av Preussiska örnen och text. Mässingen med bulor, slitage, kantskada. (Längd 21)

Varunr 311172

26 April 2020 12:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 2 900 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

2 900 SEK2020-04-26 12:09
2 800 SEK2020-04-26 09:02
2 600 SEK2020-04-25 17:53
1 000 SEK2020-04-24 11:32
650 SEK2020-04-24 14:15
450 SEK2020-04-24 11:45
200 SEK2020-04-24 07:59
150 SEK2020-04-23 19:07
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms